Fotograficzne sesje ciążowe w Warszawie

Ciąża to wyjątkowy czas. Brzmi banalnie, ale same powiedzcie, czy tak nie jest? To cały kalejdoskop emocji i jeszcze więcej wyzwań fizycznych. Jednego dnia jesteście pełne energii, czekacie na ten wyjątkowy cud, jakim jest Wasze dziecko. Macie ochotę wykrzyczeć Waszą radość całemu światu, pokazać wszystkim Wasz zaokrąglony brzuszek. Innego dnia z kolei zjadają Was obawy i strach czy dacie radę i jak to będzie.  

Niezależnie od tego, czy Twój brzuszek jest dla Ciebie powodem do dumy, czy do zaszycia się w zaciszu domowym, jest to niewątpliwie stan przejściowy i naprawdę warto go uwiecznić. Wspomnienia się zacierają, a zdjęcia pozostają z Tobą na lata. Wyobraź sobie siebie za kilka lat siedzącą na kanapie z dzieckiem, a może dziećmi. Czy nie przyjemnie będzie pokazać im ich pierwsze „mieszkanie”? Odpowiedź na pytanie: „Mama, a skąd ja się wziąłem?” będzie wówczas bardzo prosta 😉

Sesja ciążowa to rodzaj sztuki

Kobieta w ciąży jest piękna. Rosnący brzuszek nie pozbawia Cię sensualności i zmysłowości. Jeśli zaufasz nam i zdecydujesz się na sesję ciążową w naszym studio, pokażemy Ci, jak wyjątkowo a przy tym zmysłowo wyglądasz. Fotografia ciążowa jest nam szczególnie bliska. Traktujemy ją jako swego rodzaju sztukę. To rodzaj fotografii wymagający umiejętnego operowanie światłem, kadrem, a także upozowania modelki.

Wykonując sesję ciążową ważny jest dla nas Twój komfort. Wiemy, że poczucie bezpieczeństwa jest teraz dla Ciebie szczególnie ważne. Wprowadzenie do studia humoru i luźnej, przyjacielskiej atmosfery pozwoli Ci zapomnieć o stresie, skrępowaniu a cieszyć się sesją, Twoim stanem i tym co będzie 😊. Wszystko dla Ciebie Mamo! Kobieto!

Sesja brzuszkowa od kuchni

Podczas każdej sesji zdjęciowej w ciąży w naszym studio pojawiają się trzy osoby – dwóch fotografów i makijażystka. Zazwyczaj na sesję brzuszkową poświęcamy około 3 godzin samych zdjęć, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby sesja ciążowa trwała krócej. Cenimy Twój czas i samopoczucie.
Zanim wykonamy zdjęcia ciążowe, będziemy chcieli się z Tobą spotkać. Napijemy się herbaty, poznamy się. Chcemy dowiedzieć się jakie są Twoje oczekiwania, a my postaramy się im sprostać. Opowiemy Ci o przebiegu sesji ciążowej, powiemy jak się możesz do niej przygotować. Potem będziemy działać według ułożonego planu sesji, ale wiadomo, jak to w życiu, zdarza nam się wprowadzić do studia odrobinę spontaniczności. Dzięki współpracy, wzajemnej inspiracji i zaufaniu już nie raz powstały podczas sesji wcześniej nieplanowane, a wyjątkowe i oryginalne fotografie.

Zazwyczaj wykonujemy sesje w naszym studio przy Placu Politechniki w Warszawie, ale możemy także umówić się na sesję fotograficzną w plenerze lub w Twoim domu.