Kobiece sesje w Warszawie

Fotografia kobieca – to jest właśnie to, na czym się głównie skupiamy. Na fotografii, na kobiecie, na Tobie…

Kobieta jest zmienna, ma swoje potrzeby, ukryte pragnienia, wie, czego chce i do tego dąży. Kobieta jest kalejdoskopem emocji, orkiestrą uczyć i wulkanem pragnień. Podczas wykonywania sesji kobiecej bierzemy pod uwagę wszystkie te aspekty i z powodzeniem zamykamy je w pięknym kadrze.

W naszych głowach pomysły nigdy nie śpią. Mamy wiele zdjęć za sobą, więc jeśli będziesz tego potrzebowała, jesteśmy w stanie zaproponować Ci mnóstwo gotowych rozwiązań. Zanim jednak to zrobimy, zawsze będziemy chcieli się z Tobą spotkać i porozmawiać o Twoich oczekiwaniach, pragnieniach, potrzebach i pomysłach. Kobieca sesja powinna być bardzo indywidualna. Nie powinno być w niej miejsca na utarte szlaki, na zamykanie jej w sztywnych ramach i powielanie schematów. Otwórz się przed nami, a razem stworzymy coś wyjątkowego. Tylko Twojego.

Kobieca sesja krok po kroku

Po pierwsze – daj nam sygnał, że, myślisz o sesji kobiecej. Napisz wiadomość, wyślij mejla lub zadzwoń. Ustalimy miejsce i datę sesji – dopasujemy kalendarze. Następnie umówimy się na spotkanie i opowiemy o sesji i jej przebiegu. Pokażemy Ci wykonane przez nas fotografie, przedstawimy sposób, w jaki przekazujemy zdjęcia z sesji, a Ty opowiesz nam lub pokażesz jakie zdjęcia Tobie się podobają. Porozmawiamy o makijażu, fryzurze, ubraniach i dodatkach, aby fotografie, które otrzymasz były tymi upragnionymi. Po więcej informacji zapraszamy do działu Oferta.