Miło nam, że jesteś u nas. Mamy nadzieję, że rozgościsz się tu na dłużej. Najchętniej już byśmy się z Tobą spotkali! Zanim to jednak nastąpi, pozwól, że trochę Ci o sobie opowiemy. Reszta przy herbacie lub kawie 😊.
Agnieszka i Dagmar Łosowscy – to my. Oboje fotografowie. A prywatnie małżeństwo i rodzice Lidki i Kostka. Nie musimy chyba mówić, że fotografia jest naszą pasją 😊. Kochamy to, co robimy i chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem. A jest ono spore. Jakby zliczyć sumaryczną liczbę lat, jaką zajmujemy się fotografią (najpierw każde z osobna, od 2011 roku już razem), to wychodzi ponad 35 lat! Można by pomyśleć, że zaczynaliśmy w kołysce 😊

Dlaczego postanowiliśmy pracować razem (bo właśnie tak zazwyczaj pracujemy)? Uznaliśmy, że połączenie kobiecej wrażliwości, wyczucia i oka oraz męskiego technicznego umysłu będzie strzałem w przysłowiową dziesiątkę. Zwłaszcza w przypadku sesji kobiecych i portretowych. Nie myliliśmy się. Uzupełniamy się, inspirujemy i wspieramy – zarówno na etapie przygotowania do sesji, obmyślania jej miejsca, ujęć, scenariusza, jak również podczas zdjęć. Procentuje to naprawdę dobrymi fotografiami. Zajrzyj do naszej galerii, a potem przekonaj się o tym na własnej skórze 😊.

Do zobaczenia!
Agnieszka i Dagmar