Ciąża to wyjątkowy czas. Wiele się dzieje, zmienia w nas – kobietach, za chwilkę mamach… Emocje – od euforii i radości po strach i wątpliwości… Fizycznie – u jednych z nas rosnący brzuszek jest powodem do dumy i chcemy się nim chwalić i go pokazywać, u innych – zaszyłybyśmy się na te 9 miesięcy i wypełzły ze swej kryjówki po rozwiązaniu ? A tatusiowie? Oni również – na swój sposób – są razem z nami w ciąży. Muszą przestawić swoje myślenie i psychicznie przygotować się na duuuże zmiany. A niektórym panom podobno nawet brzuszek się powiększa! To jest dopiero empatia!?

Niezależnie jednak od tego czy lubisz siebie mniej czy bardziej w tym odmienionym  stanie, jedno jest pewne – stan ten jest przejściowy i szczególny – i, bez dwóch zdań, wart zapamiętania. Za kilka, kilkanaście lat prawdopodobnie będziesz chciała pokazać swojemu całkiem już sporemu dziecku początki jego życia. Albo Twoja latorośl sama się o to upomni: „ Mama, a jak ja byłem w brzuszku, to jak to było?”. I jak tu nie pokazać wtedy kilku fotografii… Nie masz więc wyjścia  – choćby mała pamiątka z tego okresu jest wręcz niezbędna ? Oczywiście – możesz wykonać sobie selfie w lustrze, Twój mąż/partner może Ci zrobić kilka zdjęć na wakacjach… Albo możesz oddać się w ręce profesjonalistów.

Profesjonalna sesja ciążowa (lub, jeśli wolisz – sesja brzuszkowa) to jest dopiero piękna pamiątka! Zdjęcia wykonane przez fotografa z doświadczeniem w fotografii ciążowej, mającego odpowiednie podejście do modelki, na pewno będą cudowną pamiątką z okresu ciąży, a Ty będziesz wyglądała na nich pięknie i kobieco.

Fotografia ciążowa – to rodzaj fotografii, który jest mi szczególnie bliski. Może dlatego, ze jako podwójna mama dobrze znam ten stan i towarzyszące mu emocje i uczucia…? Między innymi dzięki temu, decydując się na sesję brzuszkową w naszym studio, możesz być pewna, że spotkasz się ze zrozumieniem i odpowiednim podejściem, a także luźną, wesołą atmosferą. Wyjdziesz od nas z fotografiami, na których wyglądasz najlepiej jak to możliwe, kobieco a czasami nawet sexy ?, fotografiami klimatycznymi, z piękną grą świateł, dobrze skomponowanymi i doszlifowanymi w postprodukcji.

Przy każdej sesji zdjęciowej w ADStudio pracują 3 osoby – 2 fotografów i makijażystka. Zazwyczaj sesje zdjęciowe w ciąży trwają około 3 godzin, jednakże jeśli jest taka potrzeba, możemy umówić się na krótszą, np. godzinną, sesję ciążową.Przed każdą sesją zdjęciową, gdy jest tylko taka możliwość, umawiamy się na spotkanie. Chcemy się z Tobą/Wami zapoznać, poznać Wasze oczekiwania i upodobania, ewentualne pomysły na Wasze zdjęcia, podpowiedzieć jak przygotować się do sesji. Spotkanie takie pomoże także nam przygotować się do sesji z Wami – każda sesja przeprowadzona jest wg planu – czyli listy zdjęć, które zamierzamy Wam wykonać. Nie zawszejednak trzymamy się ściśle planu – to, co przyniesiecie, czasem pod wpływem impulsu, ze sobą na sesję, to, jak nam się razem współpracuje, często powoduje, że powstają zdjęcia dodatkowe lub nieco inne od zamierzonych. Dzięki współpracy i wzajemnej inspiracji już nie raz powstały wcześniej nieplanowane a wyjątkowe i oryginalne fotografie. Po sesji, w ciągu 1-3 dni otrzymujesz od nas link do prywatnej galerii z Waszymi zdjęciami. Spośród nich wybierasz najlepsze do dalszej obróbki. Gotowe fotografie otrzymujesz zazwyczaj po 2-4 tygodniach w formie odbitek z passe-par-touto wymiarach 30×40 cm w eleganckim pudelku (+ pliki na płycie dvd).

Zazwyczaj wykonujemy sesje w studio, ale możemy także umówić się na sesję fotograficzną w plenerze lub w Waszym domu. Nasze studio mieści się przy Placu Politechniki w Warszawie.

Fotografia ciążowajest wymagającym rodzajem fotografii  – potrzeba doświadczenia i umiejętności w operowaniu światłem, kadrem, w upozowaniu modelki oraz zrozumienia i delikatności aby pamiątką były nie tylko piękne, wyjątkowe fotografie ale także aby sama sesja była miłym i pozytywnym doświadczeniem. Takie jest właśnie założenie naszych sesji w ADStudio – dopracowane, klimatyczne fotografie w sympatycznej i luźnej atmosferze. Zapraszamy! ?

czarno-biała fotografia kobiety w ciąży

zdjęcie studyjne kobiety w ciąży

Fotografia z brzuszkiem studyjna sesja ciążowa wykonana w ADStudio w Warszawiestudyjna fotografia kobiety w ciążydziewczyna w ciążydziewczyna w ciąży w studyjnej sesji z brzuszkiemfotografia ciążowa pregnancy photography Warsawfotografia ciążowa pary pregnancy photographyfotografia ciążowa pregnancy photography Warsaw, zdjęcie portretowefotografia ciążowa - czarno-biała fotografia kobiety w ciążyfotografia ciążowa - zdjecie studyjne mamy w ciąży z córką wykonane w ADStudio Warszawafotografia ciążowa - dziewczyna w ciąży - fotografia wykonana w ADStudio WArszawa - sesja brzuszkowafotografia ciążowa - portret w ciąży wykonany w ADStudio Warszawafotografia ciążowa - sesja ciążowa - kobieta w ciąży zdejmuje blzukę - ADStudio Warszawastudyjna fotografia mężczyzny zza brzucha kobietyfotografia studyjna kobiety z dzieckiem i cieniem na tle z brzuszkiemsesja ciążowa warszawa pary w łóżkustudyjne zdjecie kobiety w ciąży na beżowym tle wykonane w ADStudio/Warszawa