Zajmujemy się fotografią portretową – głównie kobiecą (także, a może zwłaszcza – “z brzuszkiem”) i biznesową  (businessphoto.expert) . Fotografujemy w plenerze, we wnętrzach ale przede wszystkim w studio, które znajduje się w centrum Warszawy – przy Placu Politechniki. Przed każdą sesją rozmawiamy z Tobą o Twoich oczekiwaniach – lubimy spotkać się w tym celu – i poznać się nawzajem, poznać Twoje wyobrażenie o wymarzonych fotografiach.

Zazwyczaj studyjna sesja zdjęciowa jednej osoby (lub pary) trwa około 3 godzin, plus czas potrzebny na wykonanie makijażu, ewentualne “zrobienie” włosów (ok 50-90 minut). Każde zdjęcie jest wcześniej, po rozmowie z Tobą, zaplanowane, a podczas sesji, z dużą dbałością o szczegóły (poza, mina, światło…), realizowane. Dlatego  fotografie z naszych sesji są tak wyjątkowe i dopracowane w każdym szczególe, a praca na planie nad jednym ujęciem trwa czasem ponad pół godziny. Zdarza się, wcale nie tak rzadko, że jedno docelowe zdjęcie składa się z kilku osobnych fotografii, które w postprodukcji są składane w całość 😉

Na co dzień pracujemy w naszym studio w centrum Warszawy, lecz nie ma problemu abyśmy dojechali na sesję do Ciebie, do hotelu, czy innego wybranego na sesję miejsca.

Zdjęcia wykonujemy aparatem średnioformatowym Hasselblad H6D100C, który podczas sesji  podłączony jest do komputera. Dzięki temu na bieżąco oglądamy razem z Tobą wyniki sesji, korygujemy detale, szczegóły – dążymy do zdjęć idealnych 🙂

Jak wygląda kobieca sesja zdjęciowa u nas – zapraszamy do obejrzenia filmiku:

Koszt sesji

Poniższe ceny dotyczą kobiecych sesji portretowych wykonywanych w naszym studiu. Koszt naszej usługi podzielony jest na 2 części:

  1. Koszt SESJI FOTOGRAFICZNEJ – praca wizażystki i fotografów podczas sesji, rezerwacja studia, użyty sprzęt i przedstawienie puli wybranych zdjęć do wyboru – dla jednej klientki. Przy fotografowaniu grup osób lub kilku osób indywidualnie podczas jednej sesji (np. przyjaciółek) – po rozmowie dokonujemy osobnej wyceny.
  2. Koszt 1 ZDJĘCIA – obróbka graficzna, przygotowanie zdjęcia w dwóch rozmiarach – do wykonania powiększenia i do publikacji w internecie, licencja na wykorzystanie zdjęcia, przekazanie zdjęcia w formie elektronicznej (dvd/pen-drive) plus wersja papierowa w postaci usztywnionej odbitki fotograficznej w passe-partout o rozmiarze 30×45 cm w eleganckim pudełku. Przekazujemy  tylko i wyłącznie opracowane, dokładnie przez nas przygotowane zdjęcia. Nie przekazujemy nieobrobionych zdjęć ponad te wybrane.

Koszt SESJI FOTOGRAFICZNEJ – makijaż + około 3 h fotografowania – po wykonaniu makijażu pozostajesz przez cały czas pod opieką wizażystki, która w miarę potrzeby dokonuje korekt dopasowujących do zmian w charakterze zdjęć.  Fotografujemy ok. 3 godzin, z nielimitowaną zmiana strojów, kolorów tła, ustawienia świateł – klimatu zdjęć. W swobodnej atmosferze, przy kawie, herbacie realizujemy omawiany wcześniej z Tobą plan.  Wykonujemy ok. 200 – 250 fotografii, które, po odrzuceniu mniej udanych ujęć, prezentujemy później Paniom do wyboru w galerii internetowej. Podczas  sesji jesteśmy w stanie wykonać  różne nastrojowo zdjęcia i pokazać różne oblicza kobiety. KOSZT SESJI: 1350 zł.

Koszt ZDJĘĆ po dokonaniu wyboru zdjęć, w zależności od ich ilości przygotowanie i obróbka graficzna zajmuje nam zazwyczaj 1-3 tygodnie.

  • KOSZT 1 ZDJĘCIA: 250 zł.
  • KOSZT ZESTAWÓW ZDJĘĆ:

6 zdjęć – 1250 zł.

 

12 zdjęć – 2050 zł.

 

18 zdjęć – 2650 zł.

 

EWENTUALNE DODATKOWE KOSZTY:

– rozpoczęta DODATKOWA GODZINA sesji – 400 zł.

USŁUGA EKSPRES – wybrane 1-2 zdjęcia gotowe w ciągu 24 h – 250 zł.

SESJA w sobotę lub w dzień powszedni po godz. 17.00 – 250 zł.

 

Płatności

Po omówieniu sesji zdjęciowej, ustaleniu terminu zdjęć i ewentualnym podpisaniu umowy, prosimy o wpłatę zadatku w wysokości 200 pln.

Rozumiemy, że istnieją zdarzenia losowe, na które nie mamy wpływu, dlatego, w takich właśnie wyjątkowych przypadkach, możliwe jest jednorazowe przesunięcie terminu sesji lub jej anulowanie bez utraty zadatku (warunek – przekazanie informacji do 24 h przed sesją). W przypadku rezygnacji „w ostatniej chwili” – czyli poniżej 24h od planowanej sesji zadatek nie zostaje zwrócony (studio tego dnia już nie ma szansy pracować, podobnie wizażystka i fotografowie). Płatność za zrealizowaną sesję następuje w dniu sesji (zapłacony zadatek wliczany jest w cenę sesji). Płatność za wybrane zdjęcia – w dniu ich przekazania.