Photo session

  • kobiece
  • ciążowe
  • portretowe

Sesje zdjęciowe kobiece, ciążowe, portretowe Warszawa

Kobieta to cały wachlarz emocji. To piękno samo w sobie, w każdym momencie jej życia. Kobieta, to siła, to samo życie! My to wiemy, dlatego od lat pasjonuje nas fotografia kobieca, czyli pokazywanie piękna jej ciała i duszy. Nieważne czy jesteś młoda czy właśnie zbliżasz się do 80-tki. Nie ma znaczenia to, czy twojego ciała może pozazdrościć Ci niejedna modelka czy też pokrywają je rozstępy, bądź od lat zmagasz się z nadwagą. Twoje ciało jest piękne, co warto pokazać podczas sesji kobiecej, którą dla Ciebie wykonamy. Zaufaj nam także w magicznym dla Ciebie czasie – ciąży. Zapewnimy Ci maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Podczas sesji brzuszkowej stworzymy pamiątkę na lata, którą z przyjemnością będą oglądały nawet Twoje prawnuki. Nie każde studio może się pochwalić zdjęciami w których wykorzystano aż 10 lamp studyjnych – my możemy!

Sesje kobiece

Sesje kobiece tworzymy z myślą o pokazaniu wszystkiego, co w Tobie i Twoim ciele najlepsze i najpiękniejsze. Zadbamy o to, abyś czuła się przy nas swobodnie, co przełoży się na naturalne i piękne zdjęcia. Nie zabraknie w nich też nutki zmysłowości…

Sesje ciążowe

Ciąża to magiczny czas, który skończy się wraz z pojawieniem się na świecie Twojego dziecka. My sprawimy, że zostanie z Wami na zawsze. Zamknięty w pięknym, naturalnym kadrze. Zadbamy o Twój spokój, swobodę i bezpieczeństwo.

Sesje portretowe

Każda kobieta jest inna, jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna. Pokażemy Cię taką, jaką jesteś. Wydobędziemy Twoje naturalne piękno. W naszej sesji portretowej zobaczysz najpiękniejszą wersję siebie. A może chcesz zaszaleć? Proszę bardzo!

Cieszymy się, że do nas zajrzałyście! Jesteśmy parą fotografów, małżeństwem z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu sesji zdjęciowych kobiecych. Zapraszamy Was do naszego studia przy Placu Politechniki w Warszawie. Jeśli jednak wolicie nas zobaczyć w swoim domu, pokoju hotelowym czy po prostu przejść się z nami na spacer w plener, to z chęcią takie zaproszenie przyjmiemy!

Znamy dobrze kobiecy świat i punkt widzenia. Wiemy, że ile jest kobiet, tyle oczekiwań, światopoglądów i patrzenia na siebie. Jest jednak coś, co łączy wszystkie panie – każda chce przynajmniej raz na jakiś czas poczuć się wyjątkowo. Spojrzeć w lustro i poczuć swoją kobiecą siłę. Powiedzieć sobie: “Jestem wyjątkowa, najpiękniejsza i wyglądam obłędnie”. Jest na to sposób – sesja fotograficzna. Jeśli masz jakiś wymarzony pomysł na sesję kobiecą, brzuszkową czy też portretową to zrobimy wszystko by go zrealizować. A jeśli jeszcze nie wiesz jak chcesz siebie pokazać, my znajdziemy na Ciebie pomysł.

Chcemy, żebyś jednak wiedziała, że sesje fotograficzne w ADStudio to nie tylko „zdjęcia u fotografa”. Nie wystarczy dobre oświetlenie i sprzęt jakim dysponujemy. Potrzebujemy też twojej swobody, naturalności i pewności siebie. To Twój czas, Twoja chwila. Wykorzystaj ją do maksimum. Spotkaj się z nami, opowiedz nam coś o sobie, powiedz jakie masz oczekiwania, z jakimi kompleksami się zmagasz (o ile w ogóle). Zaufaj nam, a zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyś tego nie żałowała.

U nas nie spotkasz się z nadęciem i sztywną atmosferą. Staramy się wprowadzić do studia maksimum komfortu, luzu i spokoju. Jest po prostu domowo, rodzinnie. Pamiętaj, że oprócz tego, że jesteśmy profesjonalnymi fotografami, którzy naprawdę znają się na swoim fachu, jesteśmy po prostu ludźmi. Wiemy, że niektórym z Was ciężko stanąć w bieliźnie przed obcą osobą, dlatego zanim to zrobicie, poznajmy się i stwórzmy razem plan na idealną sesję zdjęciową! Nie musicie także martwić się o wybór garderoby czy dodatków. W dniu sesji ustalimy to przy kawie lub herbacie i ułożymy cały plan działania, aby Twoje fotografie kobiece były najlepsze z możliwych!

Dziękuję Wam, że mogłam się poczuć tak bardzo seksownie . Nie do końca wierzyłam, że taka sesja może dowartościować i sprawić, że poczuję się bardziej kobieco. Uwierzyłam jak zobaczyłam zdjęcia 🙂

Kasia

ADStudio to profesjonalizm w każdym calu! Nie to, że czułam się tam bardzo kobieco to jeszcze efekt sesji przerósł moje oczekiwania. Warto było! 

Monika

Nasze ostatnie sesje kobiece

ADStudio stworzyliśmy z wielkiej pasji i miłości do fotografowania. Uważamy, że prawdziwe piękno kobiece jest w każdej z Was, tylko nie każda potrafi je dostrzec. Z tą myślą zaczęliśmy iść w stronę fotografii kobiecej. Dla nas jest to nie tylko robienie zdjęć, ale prawdziwa sztuka. Każde zdjęcie, które wychodzi spod naszych rąk jest dokładnie przemyślane, chociaż nie oznacza to, że jesteśmy sztywniakami. Potrafimy także wprowadzić do studia ogromną dawkę humoru i dystansu, który często jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozwiewa chmury wstydu, krępacji i niepewności.

Kobieto! Spójrz na siebie. Zobacz jakie masz piękne oczy, włosy, ciało. Zobacz swoje krągłe piersi, pokochaj pośladki, które nie muszą koniecznie przypominać tancerek rodem z brazylijskiego sambodromu. A jeśli takie masz, tym bardziej nie chowaj ich w cieniu! Sesja kobieca to jedna z najpiękniejszych pamiątek, jakie możesz zafundować swojemu ciału. Nieistotne ile ma ono wiosen. Najważniejsze jest to, czy o nie dbasz i akceptujesz w każdym centymetrze.

Szukaj nas na hasła: sesja kobieca Warszawa, sesja brzuszkowa Warszawa, sesja portretowa, zdjęcia kobiece, zdjęcia portretowe, zdjęcia brzuszkowe. Gwarantujemy Ci, że bez względu na to, którą z opcji wybierzesz, będziesz zadowolona i dumna z siebie.

Nie spodziewasz się, ilu pozytywnych emocji Ci dostarczymy. Kiedy otrzymasz zdjęcia na chwilę zatrzymasz się w miejscu i powiesz sobie w duchu: WOW. To ja? Może będzie to nowy początek dla samoakceptacji. Może będzie to kontynuacja wiary w siebie i upewnienie się w tym, że jesteś najlepszą wersją siebie. Bez względu na to, w jakim momencie życia jesteś i na jakim etapie wiary w siebie, będziemy zaszczyceni z tego, że umożliwisz nam towarzyszenie w nim. Mamy nadzieję, do zobaczenia na sesji kobiecej w Warszawie!